do kasy suma: 0,00 zł

Jesteśmy z Wami już

od 2015 r.

tel. 14/626-76-91

Łóżeczka dla lalek to akcesorium, które jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w rolę mamy lub opiekunki ulubionej zabawki. Możliwość ułożenia lalki do snu w połączeniu z interaktywnymi funkcjami i dziecięcą wyobraźnią pozwoli wykształcić w pociesze opiekuńczość i odpowiedzialność za powierzoną mu zabawkę. Jest to bardzo ważna kwestia przy kształtowaniu się osobowości dziecka. Poniżej znajdą Państwo łóżeczka dla lalek w wielu różnych wersjach cechujących się różną wielkością i wykończeniem.

Drewniane łóżeczko dla lalek

Wśród produktów dostępnych na rynku prym wiodą drewniane łóżeczka dla lalek. Nic w tym dziwnego, skoro drewno od wielu wieków stanowi najbardziej przyjazny do zabawy materiał. Jest to przede wszystkim naturalny surowiec, a więc nie zawiera żadnych szkodliwych środków, a do tego jest ciepły w dotyku i wytrzymały. Wszystko to sprawia, że drewniane łóżeczka dla lalek są niezastąpione w swojej roli.

Łóżeczko kołyska dla lalek

Jakby zalet było mało, oferujemy Państwu drewniane łóżeczka dla lalek, które łączą także funkcję kołyski. Dzięki temu nasza pociecha będzie mogła w pełni wczuć się w usypianie swojej ulubionej lalki. Do tego oferujemy łóżeczka kołyski dla lalek w kilku rozmiarach i od kilku producentów. Dzięki różnorodności kolorystycznej możemy wybrać produkt idealnie dopasowany do naszego malucha.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl