do kasy suma: 0,00 zł

Jesteśmy z Wami już

od 2015 r.

Wysyłka 24h - tel. 14/626-76-91

Lalki Natalia to bardzo popularna seria zabawek dla dziewczynek w różnym wieku. Są to przede wszystkim lalki interaktywne, które przyniosą naszej pociesze ogromną ilość rozrywki dzięki swym specjalnym cechom. Kupując lalki Natalia, wybieramy sprawdzone i przede wszystkim bezpieczne dla dzieci produkty.

LALKA NATALIA - chłopiec w eleganckim ubraniu - KEN dla Barbie LALKA NATALIA - chłopiec w eleganckim ubraniu - KEN dla Barbie
Producent: NATALIA
Cena:

11,00 zł

Cena regularna: 15,00 zł

Najniższa cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LALKA NATALIA - dziewczynka w mini sukience LALKA NATALIA - dziewczynka w mini sukience
Producent: NATALIA
Cena:

11,00 zł

Cena regularna: 15,00 zł

Najniższa cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LALKA NATALIA - mała hobbystka na rowerze LALKA NATALIA - mała hobbystka na rowerze
Producent: NATALIA
Cena:

11,90 zł

Cena regularna: 15,90 zł

Najniższa cena: 15,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LALKA NATALIA z dzieckiem, ciemnym kucykiem + akcesoria LALKA NATALIA z dzieckiem, ciemnym kucykiem + akcesoria
Producent: NATALIA
Cena:

23,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LALKA NATALIA na różowym skuterze z akcesoriami LALKA NATALIA na różowym skuterze z akcesoriami
Producent: NATALIA
Cena:

24,00 zł

Cena regularna: 29,00 zł

Najniższa cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LALKA NATALIA - na przejażdżce rowerowej z dzieckiem i akcesoriami LALKA NATALIA - na przejażdżce rowerowej z dzieckiem i akcesoriami
Producent: NATALIA
Cena:

29,00 zł

Cena regularna: 39,00 zł

Najniższa cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Interaktywna lalka Natalia, która chodzi i mówi!

Produkty w tej kategorii to przede wszystkim interaktywne lalki, które potrafią zarówno chodzić, jak i mówić. Dzięki temu interakcja z nimi odbywa się na całkowicie innym poziomie, co docenią dziewczynki wymagające od swoich zabawek czegoś więcej. Oprócz tego lalki Natalia nierzadko znają piosenki i wiele różnych fraz, co jeszcze bardziej zachęca do zabawy. Tradycyjnie już tego typu zabawki możemy wykorzystać do czesania i układania włosów oraz do wykształcenia w naszej pociesze opiekuńczości, w czym na pewno pomogą zamykane oczka i umiejętność mówienia. 

Lalka Natalia mówi po polsku! 

Lalki Natalia mówią oczywiście po polsku, co w połączeniu z przeznaczeniem dla dzieci w wieku 3 lat pozwala uczyć się nowych piosenek i słów. Znajomość wielu fraz ma pozytywny wpływ na odczucia podczas zabawy i pozwala w niezwykły sposób wczuć się w rolę mamy lub opiekunki. 

Lalka Natalia w zestawie z wózkiem i innymi akcesoriami

Lalki Natalia oferowane przez nasz sklep dostępne są do kupienia osobno lub też w całym zestawie z akcesoriami. Bez problemu kupimy więc lalkę z córeczkę i wózkiem w zestawie, która będzie do tego mówić i chodzić. Oprócz tego mamy w swojej ofercie lalki tematyczne, na przykład mówiącą wierszyki o gotowaniu lub śpiewającą kolędy. Dzięki temu lalki Natalia zaspokoją potrzeby każdej małej dziewczynki bez względu na zainteresowania. 

Małe lalki Natalia do torby lub plecaka

Oprócz oferty dużych i interaktywnych zabawek, lalki Natalia to także małe produkty do schowania do plecaka i wzięcia ze sobą do przedszkola lub na wycieczkę. Tutaj także wyróżniamy lalki do kupienia w zestawie (np. lalkę z dzieckiem lub całym domkiem dla lalek) lub też pojedynczo w niskiej cenie. Są to proste zabawki, jednak wraz z dziecięcą wyobraźnią z całą pewnością nabiorą wyjątkowości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl